Klicka här för att logga in.
Telefon: 0226-64 57 00 | E-mail: gamlabyn@avesta.se
Språk:

Personal

Ledning

Jan Näslund
VD
0226–64 57 15
jan.naslund@avesta.se

Ekonomi/Uthyrning

Eva-Britt Isacsson
Uthyrning
0226–64 57 20
eva-britt.isacsson@avesta.se

Anna Gustavsson
Uthyrning
0226–64 57 22
anna.gustavsson@avesta.se

Örjan Bengs
Ekonomichef
0226–64 57 11
orjan.bengs@avesta.se

Gerd Westling
Ekonomiassistent
0226–64 57 12
gerd.westling@avesta.se

Anna Pettersson
Ekonomiassistent/Kundservice
0226–64 57 48
anna.pettersson@avesta.se

Projektledning

Anders Löfberg
Projektledare
0226–64 57 30
anders.lofberg@avesta.se

Torbjörn Gustafsson
Projektledare
0226–64 57 16
torbjorn.gustafsson@avesta.se

Arthur Thuman
Projektör
0226–64 57 92
arthur.thuman@avesta.se

Drift och underhåll

Håkan Albertsson
Drifttekniker
0226–64 57 53
hakan.albertsson@avesta.se

Ola Westerlund
Teknisk chef
0226–64 57 57
ola.westerlund@avesta.se

Per Andersson
Besiktning
0226-64 57 59
per.a.andersson@avesta.se

Håkan Lundin
Driftsingenjör
0226–64 57 51
hakan.lundin@avesta.se

Krister Skog
Ritningsingenjör
0226–64 57 56
krister.skog@avesta.se

Susanne Alriksson
Underhållsingenjör
0226–64 57 54
susanne.alriksson@avesta.se

Ann-Christine Sunesson
Kundservice
0226–64 57 00
ann-christin.suneson@avesta.se


Våra reparatörer når Ni lättast genom att ringa vår växel för drift och underhåll, 0226-64 57 00.